there’s a cost
To be the boss
Here’s a list of your Ortega’s supplies cost per unit
This tape for example costs us $1.69 per roll.
We buy them in cases of 36 rolls.
That means we spend $60.84 per case.
We charge the customer
To be the boss
Here’s a list of your Ortega’s supplies cost per unit
This tape for example costs us $1.69 per roll.
We buy them in cases of 36 rolls.
That means we spend $60.84 per case.
We charge the customer